Tkaní na zakázku

DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE MOJE AUTORSKÉ NÁPADY I AUTORSKÁ PRÁVA! 

Nabídka a ceník zde!  

Tkané výrobky jsou vyrobeny převážně z bavlněného spotřebitelského nebo výrobního odpadu, tedy textilu, který by jinak skončil ve spalovně nebo sběrném dvoře. Moderním jazykem jsme tedy EKO A RECY.

Některé materiály jsou BIObambus.. nebo 95%bavlna a 5%elastan, lycra a podobně. Máme i chlupaté lněné a bavlněné ořezy – označujeme je jako koberečky nebo podsedáky „beránkové a ovečkové“ . Po vyprání přestanou prášit jemné chloupky.

Vypraný a vysrážený materiál se stříhá na proužky a při práci na tkalcovském stavu se skládají k sobě podle barev a v šířce pruhů na přání zákazníka. Pokud je dostatek stejnobarevného materiálu, mohou vzniknout i koberce bez barevných pruhů nebo v odstínech jedné barvy. Každý koberec, ubrus nebo prostírání je originál. Ve většině případů nelze utkat stejný koberec, kromě koberců z chlupatých ořezů.

 
Možnost délky koberce je podle Vašeho přání.
Tkaní je ruční práce s omezenou možností měřit  délku přesně na cm, obvykle je rozdíl +-10 cm, počítejte s tímto v případné objednávce.  
Šířka je maximálně 73, 43 nebo 53 centimetrů. ( 75,45,55 cm podle materiálu) 
Hotové výrobky a nabídku materiálů lze po domluvě shlédnout v tkalcovské dílně.
Všechny mé tkané výrobky jsou stálobarevné a lze je prát v pračce na 40° programem na jemné prádlo. Pokud se Vám do Vaší pračky vlezou. Jinak ručně ve vaně a sušení na šňůře. 
 
 
Ceník:
Cena za běžný metr šíře 75 cm  od 370,- Kč  podle druhu materiálu. *
Cena za běžný metr šíře 40 cm od 220,- Kč.*
Cena za běžný metr šíře 55 cm od 290,-Kč.* 
* cena za duhové a lentilkové (čakrové) koberečky od 410,- 280,- 350,-Kč podle šířky
Cena prostírání je 80,- až 120,-Kč za ubrousek velikosti 40×30 cm.
Cena podsedáku 40x40cm je 90,- až 130,-Kč podle druhu materiálu.
 

 

Zakázky vyřizuji postupně, na aktuální dobu dodání se informujte e-mailem.
V případě, že chcete koberce z vašeho materiálu, napište e-mailem nebo zavolejte – z obnošeného oblečení koberce nedělám!
 
 
Výroba na zakázku i volný prodej na adrese uvedené v kontaktech, návštěvu v tkalcovské dílně je nutno předem domluvit.
 
 
Při objednávce přes internet Vám zašlu e-mailem fotografie s aktuální nabídkou nebo barevností, kterou požadujete. Popřípadě na Vaši adresu pošlu vzorek materiálu. Vaše údaje slouží pouze ke zpracování Vaší zakázky. 
 
 
Doprava zboží Českou poštou v kartonové krabici. Cena dopravy podle váhy zboží a platného ceníku České pošty. Platba za zboží předem na účet nebo dobírkou podle ceníku České pošty.
 
Mějte na paměti, že kupujete ručně vyrobené textilie, za vady způsobené běžným opotřebením nebo nevhodným ošetřením při čištění nebo zátěži nemůžeme ručit. Přečtěte si, prosím, Obchodní podmínky.

Napsat komentář