Tkaní na zakázku

DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE MOJE AUTORSKÉ NÁPADY I AUTORSKÁ PRÁVA! 

Nabídka a ceník zde!  

Tkané výrobky jsou vyrobeny převážně z bavlněného spotřebitelského nebo výrobního odpadu, tedy textilu, který by jinak skončil ve spalovně nebo sběrném dvoře. Moderním jazykem jsme tedy EKO A RECY.

Některé materiály jsou BIObambus.. nebo 95%bavlna a 5%elastan, lycra a podobně. Máme i chlupaté lněné a bavlněné ořezy – označujeme je jako koberečky nebo podsedáky „beránkové a ovečkové“ . Po vyprání přestanou prášit jemné chloupky.

Vypraný a vysrážený materiál se stříhá na proužky a při práci na tkalcovském stavu se skládají k sobě podle barev a v šířce pruhů na přání zákazníka. Pokud je dostatek stejnobarevného materiálu, mohou vzniknout i koberce bez barevných pruhů nebo v odstínech jedné barvy. Každý koberec, ubrus nebo prostírání je originál. Ve většině případů nelze utkat stejný koberec, kromě koberců z chlupatých ořezů.

 
Možnost délky koberce je podle Vašeho přání.
Tkaní je ruční práce s omezenou možností měřit  délku přesně na cm, obvykle je rozdíl +-10 cm, počítejte s tímto v případné objednávce.  
Šířka je maximálně 73, 43 nebo 53 centimetrů. ( 75,45,55 cm podle materiálu) 
Hotové výrobky a nabídku materiálů lze po domluvě shlédnout v tkalcovské dílně.
Všechny mé tkané výrobky lze prát v pračce na 40° programem na jemné prádlo.  Lněné koberce mají přirozenou vlastnost se srážet, perte na 30 stupňů programem jemné prádlo. V případě koberců z bavlněných úpletů doporučujeme prát společně s pracím ubrouskem, který zakoupíte v drogerii a který zabraňuje nežádoucímu zabarvení . Nesušte v sušičce – koberce se Vám srazí. 
 
 
Ceník: 

Konečná cena koberečku je závislá na druhu a barvách materiálu. Nejsem sériová výroba a každý kus je originál, který v 99% ve stejném provedení a barevnosti  nikde jinde nekoupíte. Koberečky tkám ve svém volném čase a ten je, stejně jako ruční práce, drahý. 

Cena za běžný metr šíře 73 cm je od 380,- Kč. Duhové a lentilkové koberce od 450,-Kč za metr délky.
Cena za běžný metr šíře 40 cm od 220,- Kč. ( lentilkové od 290,-Kč)
Cena za běžný metr šíře 53 cm od 300,-Kč. ( lentilkové od 350,-Kč)
Cena prostírání je 80,- Kč – 120,-Kč za ubrousek velikosti 40×30 cm podle druhu materiálu. 

Zakázky utkané z vašeho materiálu – cena po předchozí domluvě podle kvality, druhu a množství.

Z obnošeného oblečení netkám. 

 

 

Zakázky vyřizuji postupně, na aktuální dobu dodání se informujte e-mailem.
V případě, že chcete koberce z vašeho materiálu, napište e-mailem nebo zavolejte – z obnošeného oblečení koberce nedělám!
 
 
 
Výroba na zakázku i volný prodej na adrese uvedené v kontaktech, návštěvu v tkalcovské dílně je nutno předem domluvit.
 
 
Při objednávce přes internet Vám zašlu e-mailem fotografie s aktuální nabídkou nebo barevností, kterou požadujete. Popřípadě na Vaši adresu pošlu vzorek materiálu. Vaše údaje slouží pouze ke zpracování Vaší zakázky. 
 
 
Doprava zboží Českou poštou v kartonové krabici. Cena dopravy podle váhy zboží a platného ceníku České pošty. Platba za zboží předem na účet nebo dobírkou podle ceníku České pošty.
 
Mějte na paměti, že kupujete ručně vyrobené textilie, za vady způsobené běžným opotřebením nebo nevhodným ošetřením při čištění nebo zátěži nemůžeme ručit. Přečtěte si, prosím, Obchodní podmínky.

Napsat komentář