Aktuality, pozvánky

Přátelé a kamarádi!

Je mi velkou ctí být součástí této výstavy…

💘

Podělím se s vámi o moje vánoční poselství 2022 pro časopis Magazín Patriot Zlínský kraj:

„Nejhezčím okamžikem vánočních svátků je, když jsme u prostřeného stolu se všemi, kteří k němu patří. Jsme zdraví a máme se rádi. A že k tomu nepotřebujeme ani horu dárků. A nejlepším? Že jsme ten rok zase zvládli a máme několik dnů volna, které strávíme v klidu. Vánoce jsou pro nás velmi emotivním obdobím a já slzím i u znělky na sportovní zprávy. Chybí mi ti, kteří odešli bez rozloučení. A tak ukusuju vanilkový rohlíček od maminky – letos je určitě zase ošidí s množstvím másla – potmě na lavičce na zápraží. Vzpomínám a pohledem hladím hvězdy, na které dohlédnu.

Letošní rok byl plný událostí, které přišly, jak už to bývá, nečekaně. Představení tkalcovské dílny v televizním pořadu spustilo tsunami zakázek a milých telefonátů ze všech světových stran, rozhovor v Magazínu PATRIOT pak už byla třešnička na dortu. Změny přišly i v mém zaměstnání a víc, než kdy jindy, jsme stáli v rodině při sobě, nebáli jsme si říct o pomoc a potvrdilo se, že zdravý selský rozum a čisté svědomí je stále nejlepším měřítkem. Je skvělé vědět, že máte vedle sebe partnera, který je slovy klasika jako dar lesních skřítků, světlem v temnu beznaděje, hnízdem z teplé lidské dlaně. I když to občas není jako v růžovém sadě.

Myslím si, že než mít nesplnitelná předsevzetí a vzdálené cíle, je lepší mít dobrý plán. Na zítra, na víkend, na příští týden, na léto, na září. A taky se pořád na něco těšit a věřit si. A víte, co? Hlavně se šťastně vracejme ze všech cest domů a buďme zdraví. To ostatní tak nějak přijde samo. 

Vaše Petra Pilná

A protože jsme se nemohli rozhodnout, které PF je o nás výstižnější, přidáváme i to, které jsme fotili pro naše nejbližší přátele a kamarády…děkujeme, že jste s námi!

Můj starej a já…

Novinky sledujte i na našem facebookovém profilu.

💘

 

 

Děkujeme za přízeň, jestli máte doma barevné bavlněné povlečení, které už nepotřebujete, rádi je od vás odkoupíme. Ozvěte se na email petrapilna@seznam.cz  Děkujeme! 

IHNED DOSTUPNÉ VÝROBKY MŮŽETE VIDĚT ZDE:

https://www.fler.cz/shop/pil

POKUD MÁTE ZÁJEM O KOUPI, NAPIŠTE MI NA petrapilna@seznam.cz BUDETE MÍT 5% SLEVU Z CENY UVEDENÉ V ESHOPU.  

Až do odvolání posíláme balíky s hotovými zakázkami POUZE ve středu. Rozhodná doba pro odeslání je připsání úhrady na našem účtu v úterý do 19 hodin. Děkuji za pochopení. 

V době zrušených pořadů a tradičních akcí, na kterých jste se s námi potkávali,  hledejte naše nové koberce na Instargamu pilna.tkadlena – ikonku na odkaz najdete  vlevo dole – jeďte dolů pod tabulku s návštěvami, nebo na stránce Facebooku Ručně tkané koberce. 

Napište nám, zakázkové tkaní funguje i v době koronavirů. 

Těšíme se!  

 

ROZHOVOR v časopise ROZMARÝNA 10/2020 

 

 

 

 

Napsat komentář