Nabídka a ceník

Upozorňujeme všechny naše zákazníky, že naše výrobky prodáváme výhradně OSOBNĚ na řemeslných akcích nebo na eshopu https://www.fler.cz/pil , popřípadě po předchozí domluvě v dílně. Žádný jiný eshop nebo prodej on line neprovozujeme. Fotografie našich hotových výrobků byly zneužity k podvodnému prodeji cizokrajným portálem. Neposílejte peníze podvodníkům. 🧐 

 

IHNED DOSTUPNÉ VÝROBKY MŮŽETE VIDĚT ZDE:

https://www.fler.cz/shop/pil

POKUD MÁTE ZÁJEM O KOUPI, NAPIŠTE MI NA petrapilna@seznam.cz BUDETE MÍT 5% SLEVU Z CENY UVEDENÉ V ESHOPU. Sleva neplatí na Valašské vutonky! 

DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE MOJE AUTORSKÉ NÁPADY I AUTORSKÁ PRÁVA. Je zbytečné ptát se mě, kde „beru“ materiál. Tyto informace nesděluji ani na našem kurzu tkaní.  

Tkaní na zakázku –  info zde.  

 

Konečná cena koberečku je závislá na druhu a barvách materiálu. Nejsem sériová výroba a každý kus je originál, který v 99% ve stejném provedení a barevnosti  nikde jinde nekoupíte. Koberečky tkám ve svém volném čase a ten je, stejně jako ruční práce, drahý. 

 

Cena za běžný metr šíře 90cm je od 900,-Kč a koberce v tomto rozměru utkám pouze na objednávku a v omezeném výběru materiálu. 

Cena za běžný metr šíře 73 cm je od 600,- Kč. Duhové a lentilkové a duhové koberce od 700,-Kč za metr délky. Lněné koberce od 650,-Kč za metr délky. 

Cena za běžný metr šíře 60cm od 500,-Kč. ( lentilkové a duhové od 600,-Kč) 

Cena za běžný metr šíře 53 – 56cm od 450,-Kč. ( lentilkové a duhové od 500,-Kč) 

Cena za běžný metr šíře 40 cm od 350,- Kč. ( lentilkové a duhové od 450,-Kč)

Cena prostírání je  180,-Kč za ubrousek velikosti 40×30 cm.  Podsedáky 40x40cm cena 250,-Kč za kus. 

Zakázky utkané z vašeho materiálu – cena po předchozí domluvě podle kvality, druhu a množství. Cena od 550,-Kč za metr délky (pouze povlečení a velké kusy textilu).  

Z obnošeného oblečení netkám! 

Možnost délky koberce je podle Vašeho přání.
Tkaní je ruční práce s omezenou možností měřit  délku přesně na cm, obvykle je rozdíl +-10 cm, počítejte s tímto v případné objednávce.
 
Osnova ve stavu není nekonečná, když nastane její konec 😀 je nadstavena pevným tkalcovským uzlem s novou nití. Toto spojení není vada výrobku, ale přirozená součást ručně tkané tkaniny.   
Osnova je vždy přírodní bavlna! 
 

viz Obchodní podmínky: VÝROBA NA ZAKÁZKU

Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány emailovou poštou.

Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s orientační dobou dodání a cenou zakázky.

Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.

Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit. V ostatních případech nebude záloha vrácena.

Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod. 

Tkaní je ruční práce s omezenou možností měřit  délku přesně na cm, obvykle je rozdíl +-10 cm, počítejte s tím při objednávce. Není to důvod k reklamaci a nezaplacení zboží na zakázku. 

Osnova ve stavu není nekonečná, osnovní nit je nadstavena pevným tkalcovským uzlem s novou nití. Toto spojení není vada výrobku, ale přirozená součást ručně tkané tkaniny. 

Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok.

Důležité: srážlivost lnu i nových bavlněných materiálů je přirozená vlastnost tkaniny! Není to důvod k reklamaci.  

ÚDRŽBA TKANÝCH VÝROBKŮ:

 Upozorňuji, že koberce z lněného materiálu se praním srazí o 5 – 7% v závislosti na teplotě vody, jejím minerálním složení a použitém pracím prostředku, srážlivost je přirozená vlastnost lněných tkanin a není to důvod k reklamaci. Nové bavlněné úplety mají srážlivost 4-7% a tkanina se při používání znovu natáhne.  Není to důvod k reklamaci.

Při objednávce nebo nákupu s tím, prosím, počítejte, vyhneme se zbytečným nepříjemnostem. 

Doporučuji prát na 30 – 40 stupňů, šetrným programem na jemné prádlo, ekologickým pracím prostředkem – gelem nebo mýdlovými vločkami.  Nebělit, nepřidávat aviváž. Máchat a ždímat šetrně, vyčistit filtr od nečistot a jemných chloupků, nesušit v sušičce.  Nežehlit.  

Koberce  doporučuji prát s pracím ubrouskem, který zabraňuje zabarvení a pohlcuje uvolněná barviva, která jsou výrobcem garantována jako nezávadná a ekologická. 

 

 
 

Ručně tkané tašky a mošny: 

Na zakázku nebo podle aktuální nabídky.  

Ručně tkané záclonky, roletky:  

Máte ve skříni povlaky na peřiny po babičce?  Zdají se vám na koberečky příliš bílé a nepraktické? Je vám líto je jen tak vyhodit? Nemusíte…utkáme vám originální ozdobu vaší domácnosti nebo stylový doplněk na chalupu. Stačí už pak jen koupit si záclonovou tyčku a žabky – nebo využít ty, co zůstaly na půdě. 

Originální nápad Petra Pilná a J.D. 

Podle aktuální nabídky nebo na zakázku. Cena podle délky a šířky. Možno utkat na přání i z vámi dodaného materiálu – napište nám, domluvíme se. 

 

 

 

 

Napsat komentář