Nabídka a ceník

IHNED DOSTUPNÉ VÝROBKY MŮŽETE VIDĚT ZDE:

https://www.fler.cz/shop/pil

POKUD MÁTE ZÁJEM O KOUPI, NAPIŠTE MI NA petrapilna@seznam.cz BUDETE MÍT 5% SLEVU Z CENY UVEDENÉ V ESHOPU. 

DĚKUJI, ŽE RESPEKTUJETE MOJE AUTORSKÉ NÁPADY I AUTORSKÁ PRÁVA. Je zbytečné ptát se mě, kde „beru“ materiál. Tyto informace nesděluji ani na našem kurzu tkaní.  

Tkaní na zakázku –  info zde.  

 

Konečná cena koberečku je závislá na druhu a barvách materiálu. Nejsem sériová výroba a každý kus je originál, který v 99% ve stejném provedení a barevnosti  nikde jinde nekoupíte. Koberečky tkám ve svém volném čase a ten je, stejně jako ruční práce, drahý. 

 

Cena za běžný metr šíře 93cm je od 750,-Kč a koberce v tomto rozměru utkám pouze na objednávku a v omezeném výběru materiálu. 

Cena za běžný metr šíře 73 cm je od 480,- Kč. Duhové a lentilkové a duhové koberce od 550,-Kč za metr délky. Lněné koberce od 550,-Kč za metr délky. 

Cena za běžný metr šíře 60cm od 400,-Kč. ( lentilkové a duhové od 470,-Kč) 

Cena za běžný metr šíře 53 – 56cm od 330,-Kč. ( lentilkové a duhové od 400,-Kč) 

Cena za běžný metr šíře 40 cm od 220,- Kč. ( lentilkové a duhové od 300,-Kč)

Cena prostírání je  120,-Kč za ubrousek velikosti 40×30 cm.  Podsedáky 40x40cm cena 150,-Kč za kus. 

Zakázky utkané z vašeho materiálu – cena po předchozí domluvě podle kvality, druhu a množství. Cena od 450,-Kč za metr délky/73cm šířka. (pouze povlečení a velké kusy textilu) 

Z obnošeného oblečení netkám! 

Možnost délky koberce je podle Vašeho přání.
Tkaní je ruční práce s omezenou možností měřit  délku přesně na cm, obvykle je rozdíl +-10 cm, počítejte s tímto v případné objednávce.
 
Osnova ve stavu není nekonečná, když nastane její konec 😀 je nadstavena pevným tkalcovským uzlem s novou nití. Toto spojení není vada výrobku, ale přirozená součást ručně tkané tkaniny.    
 
 

Ručně tkané tašky a mošny: 

Na zakázku nebo podle aktuální nabídky.  

Ručně tkané záclonky, roletky:  

Máte ve skříni povlaky na peřiny po babičce?  Zdají se vám na koberečky příliš bílé a nepraktické? Je vám líto je jen tak vyhodit? Nemusíte…utkáme vám originální ozdobu vaší domácnosti nebo stylový doplněk na chalupu. Stačí už pak jen koupit si záclonovou tyčku a žabky – nebo využít ty, co zůstaly na půdě. 

Originální nápad Petra Pilná a J.D. 

Podle aktuální nabídky nebo na zakázku. Cena podle délky a šířky. Možno utkat na přání i z vámi dodaného materiálu – napište nám, domluvíme se. 

 

 

 

 

Napsat komentář